Bilinçaltı Temizliği Nedir?

Bilinçaltı Temizliği Nedir?

 

Bilinçaltı temizliği denilince akıllara bilinçaltını silme işlemi geliyor, ancak böyle bir şeyin olması mümkün değil. Bu işlem arınmışlık hissi verdiğinden bilinçaltı temizliği olarak adlandırılıyor ve buna bilinçaltını yeniden programlama da diyebiliyoruz. Bu bilinçaltı temizliği aslında tam olarak olumsuz duyguların pozitif duygulara çevrilmesi işlemidir.

Doğduğumuz andan itibaren oluşan çekirdek inanç bilinçaltımıza attığımız düşünce kalıplarını oluşturuyor. Çekirdek inancın köküne indiğimizde çevremizden ve ailemizden aldığımız düşüncelerin bunlara sebebiyet verdiğini görüyoruz. Bilinçaltı temizliğini kişi ancak kendi isteğiyle yapabiliyor. Bir başkası sizin adınıza bu işlemi yapamaz. Aslında birçoğumuz farkında olmasa bile zaman zaman bilinçaltı temizliği çalışmaları içerisinde oluyor. Hayatımızda fazlalık olarak gördüğümüz hemen hemen her şeyden kurtulmaya çalışıyoruz. Bu duygularımız da olabilir eşyalar da olabilir. 

Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?

Bilinçaltını temizleme işlemi öncelikle kişinin değiştirmek istediği duygularından başlıyor. Kendinizde değiştirmek istediğiniz hissin, duygunun ne olduğunu buna neden ihtiyaç duyduğunuzu net olarak anlayıp karar vermeniz gerekiyor. Kendimize birtakım sorular sorarak bu işleme başlayabiliriz. Örneğin; bilinçaltı temizliğini neden yapmak istiyorum? Değiştirmek istediğim hisler neler? Aşk mı para mı? Mutlu muyum? Bilinçaltı temizliği sonrasında hayatımda neyin değişmesini istiyorum? Gibi sorularla asıl problemin ne olduğunu ve hedeflerimizi belirleyebiliriz. Kişi bu gibi durumlarda tek başına sağlıklı ve net karar veremediğinden bir yaşam koçuna ihtiyaç duyabiliyor. Yaşam koçu kişinin hedeflerini belirleyip o hedeflere ulaşmasına ve bir plan geliştirmesine yardımcı olur.  Yaşam koçu mevcut olan durumu analiz eder bizi sınırlayan inançlarımızı ve diğer karşılaştığımız zorluk ve engelleri tespit ederek bir eylem planı oluşturur ve bu eylem doğrultusunda gelişmenize yardımcı olur.

Bilinçaltı Hangi Yöntemlerle Temizlenir?

Bilinçaltı temizliği çeşitli terapi yöntemleriyle yapılıyor. Bilinçaltı temizliğindeki en temel yöntem hipnoz olarak bilinse de, hipnoza gerek kalmadan da kendi yapacağımız olumlamalar bilinçaltı programlama ve hedefe ulaşma konusunda oldukça etkili oluyor. Bazı depresif durumlarda kendi yapacağınız hipnoz ters etki yapacağından bir uzmana danışmak her zaman için daha sağlıklı sonuçlar oluşturacaktır. 

Bilinçaltı temizleme yöntemlerinden en kolay ve kalıcı tedavi yöntemi ThetaHealing’dir. ThetaHeling, bilinçaltında yatan ve kişinin hayatında ilerlemesini engelleyen kayıtları yaratılış seviyesine çıkarıp tedavi eden bir yöntemdir. Kişinin zihnindeki negatif kayıtlarla yüzleştirip ve farkındalığını artırarak tedavi eder. ThetaHealig Ankara denilince alanında uzman ThetaHealer bulmanız mümkün. Bu kişiler bilinçaltı uzmanı olarak zihindeki blokajları çözer ve anında danışana şifa verilir. Halk arasında şifacı olarakta bilinen ThetaHealing Ankara bilinçaltı uzmanları bilinçaltında yer alan ve tek başına atamadığı hayatını olumsuz etkileyen yanlış kodlamaların olumlu yönde düzeltilmesini veya değiştirilmesini sağlar. 

 Whatsapp İle Bilgi Al - Online Seans Al